נערות ליווי בחדרה

נערות ליווי, נמצאות בדירות פרטיות או דירות דיסקרטיות ולעיתים הן קשורות למשרדי ליווי, שם יתאימו מישהי למידותיך שתשמח ללוות אותך לביתך או למלון בכל שעות היום או הלילה. ואכן השירות הזה מתקיים ממש מסביב לשעון, אולי לזכר “נערות הליווי המסורתיות” שליוו את אנשי העסקים בטיסות ברחבי העולם ודאגו להנות איתם גם כשנחתו באמצע הלילה במלון 5 כוכבים.

איפה יש נערות ליווי בחדרה,  אין פשוט מזה, מקישים בגוגל “נערות ליווי בחדרה” ועשרות תוצאות יופי לנגד עיניך. כל שנותר לך הוא לבחור את האחת.

נערות ליווי היו משחר ההיסטוריה. ביוון העתיקה, היתה עבודת הליווי לנשים מקצוע לגיטימי שתרם רבות לכלכלה. מחד הנשים התפרנסו בעצמן ומאידך, הגברים היו רגועים יותר ומסופקים יותר.

אולם למונח נערת ליווי, יש פירושים רבים כמספר הפנטזיות בראשו של גבר ממוצע. כאשר למעשה זו מילה “מכובסת”.

המונח הגיע מאנשי עסקים אמידים, שהיו שוכרים לפי שעה נערות ליווי, שתנעים את זמנם בטיסות המפרכות ובפגישות עסקים. הן היו אמורות להיראות נשיות וסקסיות ולהיות אינטליגנטיות מספיק בשביל לבלות במחיצתו של המליונר.

הלווי במקרה זה הוא באמת ליווי, מפגש חברתי ומכאן הגיע גם המונח “נערות ליווי לאוליגרכים” או נערת ליווי VIP.

שאלו למעשה נשים שאם יצטרכו אכן ילוו את בעל העסקים בבילוייו אך אם הוא יתעקש, הן מוכנות תמורת תשלום נאה, להפשיל את שמלות הערב ולהיות טורפות במיטה.

כיום משתמשים במונח נערת ליווי, כשמתכוונים לאישה המקבלת תשלום בעבור שירותי מין, כאשר עם החלת “חוק הזנות”. השתנו המינוחים.